Bielsko-Biała: ITS – prace terenowe w okresie zimowym [AKTUALIZACJA]

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że w dniach od 19.02.2018 r. do 25.02.2018 r., w zależności od warunków atmosferycznych Wykonawca systemu ITS będzie wykonywał prace polegające na wymianie masztów sygnalizacji świetlnej wraz z osprzętem (sygnalizatory i przyciski dla pieszych) na następujących skrzyżowaniach:

  • ul. Partyzantów – ul. Piotra Czajkowskiego – sygnalizacja będzie wyłączona. Na przejściu dla pieszych będzie zorganizowane kierowanie ruchem pieszych;
  • ul. Partyzantów – ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza – ul. 1 Maja – sygnalizacja będzie częściowo wyłączana (wloty boczne). W czasie wyłączenia zorganizowane zostanie kierowanie ruchem pieszych na wyłączonych wlotach;
  • ul. Partyzantów – ul. Tadeusza Rejtana – sygnalizacja będzie wyłączana na czas wykonania przełączenia kabli sygnalizacyjnych. W szczególnych przypadkach, gdy natężenie ruchu będzie znikome, sygnalizacja może zostać wyłączona poza godzinami szczytu komunikacyjnego. Wykonawca zapewni wówczas kierowanie ruchem pieszych.

Bieżące informacje o utrudnieniach w ruchu można śledzić na Facebookowyn profilu www.facebook.com/itsbielsko


Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że w dniach od 12.02.2018 r. do 18.02.2018 r., w zależności od warunków atmosferycznych Wykonawca systemu ITS będzie wykonywał prace polegające na wymianie masztów sygnalizacji świetlnej wraz z osprzętem (sygnalizatory i przyciski dla pieszych) na następujących skrzyżowaniach:

  • ul. Partyzantów – Al. Gen. Władysława Andersa;
  • ul. Partyzantów – ul. Karpacka;
  • ul. Partyzantów – ul. Leszczyńska.

Sygnalizacje na powyższych skrzyżowaniach będą czasowo wyłączone w godzinach 8:00 – 13:00 na czas kilkuminutowego wykonania przepięcia kabli.

Sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych przy ul. Partyzantów – ul. Piotra Czajkowskiego będzie częściowo (jednostronnie) wyłączona. W czasie wyłączenia zorganizowane zostanie kierowanie ruchem (przepuszczenia pieszych).

 

Polecane posty