Bielsko-Biała: SkyCash w Strefie Płatnego Parkowania


Dla kierowców korzystających z miejsc postojowych w strefie płatnego parkowania w Bielsku-Białej dostępna jest już druga aplikacja umożliwiająca wnoszenie opłat za postój za pomocą urządzeń mobilnych. Oprócz działającej od 1 grudnia 2016 r. aplikacji moBilet, można już korzystać z usługi mobiParking oferowanej w ramach aplikacji SkyCash.

Aplikację można pobrać ze strony m.skycash.com lub ze sklepu z aplikacjami w telefonie App Store, Google Play, Windows Phone. Aby z niej skorzystać, należy zarejestrować konto użytkownika oraz zasilić je środkami płatniczymi.  Aplikacja umożliwia łatwe, bezgotówkowe wnoszenie opłat za postój. Ponadto aplikacja umożliwia przedłużenie w dowolnym momencie opłaconego już postoju.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.m.skycash.com
Przy użyciu aplikacji SkyCash można płacić za postój w 50 miastach na terenie całego kraju. Korzysta z niej ponad 2 mln użytkowników, którzy oprócz biletów parkingowych mogą nabyć za jej pomocą m.in. bilety komunikacji miejskiej (w Bielsku-Białej od 15 maja br. – więcej tutaj), jak również kolejowej (Koleje Śląskie) oraz inne.

Polecane posty