Miejski Zakład Komunikacyjny w Żywcu informuje, że w okresie majówki ruch autobusów będzie odbywał się następująco:
- w dniu 1.05.2018 r. i 3.05.2018 r. autobusy będą kursowały jak w niedziele i święta.
- w dniu 30.04.2018 r. i 04.05.2018 r. autobusy będą kursowały jak w dni robocze.
- w dniu 02.05.2018 r. autobusy będą kursowały jak w soboty.
Ponadto w tym dniu będą wykonane dodatkowe kursy z przystanków początkowych na następujących liniach:
- Linia nr 2 z Trzebinii do Dworca MZK o godz. 5.00, 6.55; z Dworca MZK do Trzebinii o godz. 15.25;
- Linia nr 3 z Siennej do ul. Sporyskiej o godz. 5.10, 6.05, 7.20, 12.50;
- Linia nr 4 z Oczkowa do Dworca MZK o godz. 6.00;
- Linia nr 5 z Przybędzy do Fabryki Śrub o godz. 5.05, z Radziechów do Fabryki Śrub o godz. 5.15, 6.10, z Fabryki Śrub do Radziechów o godz. 5.25, z Fabryki Śrub do Przybędzy o godz. 14.10;
- Linia nr 6 z Łodygowic do Fabryki Śrub o godz. 6.00;
- Linia nr 7 z Moszczanicy do Dworca MZK o godz. 5.12 (wykonuje autobus linii 14);
- Linia nr 8 z Rychwałdku do Dworca MZK o godz. 5.00;
- Linia nr 9 z ul. Sporyskiej do Żarnówki o godz. 4.05, z Żarnówki do Fabryki Śrub o godz. 5.05;
- Linia nr 11 z Pietrzykowic do Żywca o godz. 5.00, 7.15, z Dworca MZK do Pietrzykowic o godz. 14.35, 18.05, 20.25;
- Linia nr 12 z Kocurowa do Dziel. Przemysłowej o godz. 10, 13.15, z Dziel. Przemysłowej do Kocurowa o godz. 14.10;
- Linia nr 13 z Przyłękowa do Os. Kochanowskiego o godz. 5.00, z Przyłękowa do Os. Zgoda o godz. 7.05 (kurs o godz. 7.05 wykonuje autobus linii 1), z Os. Zgoda do Przyłękowa o godz. 16.05 (kurs o godz. 16.05 wykonuje autobus linii 1);
- Linia nr 14 z Rychwałdu do Dworca MZK o godz. 5.05, z Dworca MZK do Rychwałdu o godz. 14.20 (wykonuje autobus linii 7);
- Linia nr 15 z Wieprza do Spółdzielni o godz. 5.00, z Brzuśnika do Spółdzielni o godz. 5.05.