W związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej pomiędzy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała a Wigrami Suwałki w dniu 12.08.2016 uruchomione zostaną trzy linie autobusowe kursujące przed rozpoczęciem meczu oraz po jego zakończeniu zgodnie z niżej przedstawionym rozkładem jazdy:
LINIA NR 101 OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ – ŻYWIECKA STADION MIEJSKI
NAZWA PRZYSTANKU |
GODZINA ODJAZDU |
NAZWA PRZYSTANKU |
GODZINA ODJAZDU |
OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ |
19:30 |
ŻYWIECKA STADION MIEJSKI |
22:30 |
TAŃSKIEGO SKRZYDLEWSKIEGO |
19:31 |
ŻYWIECKA OSIEDLE GRUNWALDZKIE |
22:31 |
OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGO |
19:32 |
ŻYWIECKA HOTEL |
22:33 |
OSIEDLE KOPERNIKA |
19:34 |
B. KOMOROWSKIEGO GEMINI PARK |
22:35 |
CIESZYŃSKA HULANKA |
19:36 |
OSIEDLE KARPACKIE KOŚCIÓŁ |
22:38 |
OSIEDLE BESKIDZKIE |
19:39 |
OSIEDLE KARPACKIE KOLISTA |
22:39 |
OSIEDLE BESKIDZKIE KŁADKA |
19:40 |
OSIEDLE BESKIDZKIE KŁADKA |
22:40 |
OSIEDLE KARPACKIE KOŚCIÓŁ |
19:42 |
OSIEDLE BESKIDZKIE |
22:42 |
B. KOMOROWSKIEGO GEMINI PARK |
19:45 |
CIESZYŃSKA HULANKA |
22:45 |
ŻYWIECKA HOTEL |
19:48 |
OSIEDLE KOPERNIKA |
22:47 |
ŻYWIECKA OSIEDLE GRUNWALDZKIE |
19:50 |
OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGO |
22:49 |
ŻYWIECKA STADION MIEJSKI |
19:52 |
TAŃSKIEGO SKRZYDLEWSKIEGO |
22:50 |
OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ |
22:51 |
LINIA NR 102 WAPIENICA STRAŻACKA – ŻYWIECKA STADION MIEJSKI
NAZWA PRZYSTANKU |
GODZINA ODJAZDU |
NAZWA PRZYSTANKU |
GODZINA ODJAZDU |
WAPIENICA STRAŻACKA |
19:30 |
ŻYWIECKA STADION MIEJSKI |
22:30 |
MIĘDZYRZECKA STRAŻACKA |
19:31 |
PCK TRASA WZ |
22:32 |
MIĘDZYRZECKA OSIEDLE |
19:33 |
PLAC MICKIEWICZA ŁĄCZNIK |
22:34 |
DWORCOWA POCZTA |
19:35 |
PL. ŻWIRKI I WIGURY |
22:36 |
WAPIENICA REGERA |
19:37 |
HOTEL PREZYDENT |
22:38 |
LOTNISKO |
19:40 |
3 MAJA DWORZEC |
22:40 |
CIESZYŃSKA OS. WOJSKA POLSKIEGO |
19:42 |
PIASTOWSKA LUBERTOWICZA |
22:42 |
CIESZYŃSKA HULANKA |
19:44 |
PIASTOWSKA WITA STWOSZA |
22:44 |
PIASTOWSKA SOBIESKIEGO |
19:46 |
PIASTOWSKA SOBIESKIEGO |
22:46 |
PIASTOWSKA WYSPIAŃSKIEGO |
19:47 |
CIESZYŃSKA HULANKA |
22:48 |
PIASTOWSKA DWORZEC |
19:49 |
CIESZYŃSKA OS. WOJSKA POLSKIEGO |
22:50 |
HOTEL PREZYDENT |
19:51 |
LOTNISKO |
22:52 |
PL. ŻWIRKI I WIGURY |
19:52 |
WAPIENICA CENTRUM |
22:55 |
PCK TRASA WZ |
19:54 |
MIĘDZYRZECKA PRZEJAZD |
22:57 |
ŻYWIECKA STADION MIEJSKI |
19:56 |
MIĘDZYRZECKA OSIEDLE |
22:59 |
WAPIENICA STRAŻACKA |
23:01 |
LINIA NR 103 WYZWOLENIA WITOSA – ŻYWIECKA STADION MIEJSKI
NAZWA PRZYSTANKU |
GODZINA ODJAZDU |
NAZWA PRZYSTANKU |
GODZINA ODJAZDU |
WYZWOLENIA WITOSA |
19:30 |
ŻYWIECKA STADION MIEJSKI |
22:30 |
HAŁCNOWSKA PIEKARNIA |
19:32 |
DMOWSKIEGO URZĄD MIEJSKI |
22:33 |
HAŁCNOWSKA STOLARNIA |
19:33 |
WYZWOLENIA SZKOLNA |
22:35 |
HAŁCNOWSKA SKLEP |
19:34 |
PADEREWSKIEGO |
22:37 |
HAŁCNOWSKA NA ŻĄDANIE |
19:35 |
KOMOROWICKA BIELSBUD |
22:39 |
HAŁCNOWSKA BECZAŁKA |
19:37 |
KOMOROWICKA PRZEJAZD |
22:41 |
KOMOROWICE OLIMPIJSKA |
19:39 |
KOMOROWICKA CZERWONA |
22:43 |
KOMOROWICKA PIEKARNIA |
19:41 |
KOMOROWICKA MOSTEK |
22:44 |
KOMOROWICKA MOSTEK |
19:42 |
KOMOROWICKA PIEKARNIA |
22:46 |
KOMOROWICKA CZERWONA |
19:44 |
KOMOROWICE OLIMPIJSKA |
22:48 |
KOMOROWICKA PRZEJAZD |
19:45 |
HAŁCNOWSKA BECZAŁKA |
22:50 |
KOMOROWICKA BIELSBUD |
19:47 |
HAŁCNOWSKA NA ŻĄDANIE |
22:52 |
KOMOROWICKA SZKOŁA |
19:48 |
HAŁCNOWSKA SKLEP |
22:54 |
DMOWSKIEGO URZĄD MIEJSKI |
19:50 |
HAŁCNOWSKA STOLARNIA |
22:56 |
ŻYWIECKA STADION MIEJSKI |
19:53 |
HAŁCNOWSKA PIEKARNIA |
22:58 |
WYZWOLENIA WITOSA |
23:00 |
Na liniach nr 101, 102 oraz 103 obowiązują bilety Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.