Podbeskidzie: Kursowanie autobusów w dniu 11 listopada

Bielsko-Biała
Informujemy, że w związku z planowanymi obchodami 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w dniu 11 listopada w godz. 15:30 – 16:00 będą występowały utrudnienia w ruchu ulicznym na odcinku ul. Cieszyńskiej (od skrzyżowania z ul. Wrzosową do skrzyżowania z ul. Saperów). W związku z powyższym mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Czechowice-Dziedzice
W dniu 11 listopada od godziny 13:00 do 14:30 na liniach autobusowych mających przebieg ulicami: Kolejową, Niepodległości, Słowackiego i Łukasiewicza wystąpią utrudnienia komunikacyjne w związku z organizowanym biegiem z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na czas biegu zostaje wyznaczona trasa objazdu ulicami: Legionów, Szkolną, Narutowicza, Traugutta i Towarową do Dworca autobusowego. Przystanki: Kolejowa/Smolna/Kablownia, Niepodległości/Skwer Stulecia, Łukasiewicza/Gimnazjum 3 nie będą obsługiwane.
Dodatkowo, na czas objazdu zostaje uruchomiona komunikacja zastępcza na linii nr 5, zgodnie z rozkładem jazdy na odcinku Dworzec autobusowy – Prusa/ZPZ.

 

Polecane posty