Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach sp. z o.o. informuje, że w dniu 31 października 2016 roku autobusy kursować będą jak w dni wolne od nauki szkolnej (ferie). Dodatkowo zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze będą kursowały linie nr 4 i 8.
W dniu 1 listopada 2016 roku (Wszystkich Świętych) autobusy kursować będą jak w dni świąteczne, dodatkowo zostaje uruchomiona linia C.
LINIA C | |||||||
PRZYSTANKI | |||||||
Silesia | 9:50 | 10:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 16:15 | 17:15 |
Węglowa/Kościół Św. Barbary | 9:52 | 10:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 16:17 | 17:17 |
Wyspiańskiego/Osiedle Północ | 9:55 | 10:55 | 12:55 | 13:55 | 14:55 | 16:20 | 17:20 |
Szkolna/Asnyka/Dziedzic | 9:56 | 10:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 16:21 | 17:21 |
Szkolna/SP-7 | 9:58 | 10:58 | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 16:23 | 17:23 |
Kolejowa/Smolna/Kablownia | 10:01 | 11:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:26 | 17:26 |
Czechowice-Dziedzice Dworzec | 10:02 | 11:02 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:27 | 17:27 |
Niepodległości/MDK | 10:03 | 11:03 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 16:28 | 17:28 |
Prusa/Barlickiego | 10:04 | 11:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 16:29 | 17:29 |
Prusa/Łukasiewicza ZPZ | 10:05 | 11:05 | 13:05 | 14:05 | 16:05 | 16:30 | 17:30 |
Łukasiewicza/Gimnazjum-3 | 10:07 | 11:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:32 | 17:32 |
Kopernika/Cmentarz | 10:09 | 11:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:34 | 17:34 |
Kopernika/Kościół Św.Katarzyny | 10:10 | 11:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:35 | 17:35 |
Kopernika/Pałac Kotulińskich | 10:11 | 11:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:36 | 17:36 |
Mazańcowicka/Multispedytor | 10:13 | 11:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:38 | 17:38 |
PRZYSTANKI | |||||||
Mazańcowicka/Multispedytor | 10:20 | 11:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:45 | 17:45 |
Kopernika/Pałac Kotulińskich | 10:22 | 11:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 | 16:47 | 17:47 |
Kopernika/Kościół Św.Katarzyny | 10:23 | 11:23 | 13:23 | 14:23 | 15:23 | 16:48 | 17:48 |
Kopernika/Cmentarz | 10:24 | 11:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:49 | 17:49 |
Łukasiewicza/Gimnazjum-3 | 10:26 | 11:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:51 | 17:51 |
Prusa/Łukasiewicza ZPZ | 10:28 | 11:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:53 | 17:53 |
Prusa/Barlickiego | 10:29 | 11:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:54 | 17:54 |
Niepodległości/MDK | 10:30 | 11:30 | 13:30 | 14:30 | 15:30 | 16:55 | 17:55 |
Czechowice-Dziedzice Dworzec | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:57 | 17:57 |
Kolejowa/Smolna/Kablownia | 10:34 | 11:34 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:59 | 17:59 |
Szkolna/SP-7 | 10:36 | 11:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 17:01 | 18:01 |
Szkolna/Asnyka/Dziedzic | 10:37 | 11:37 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 17:02 | 18:02 |
Wyspiańskiego/Osiedle Północ | 10:38 | 11:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 17:03 | 18:03 |
Węglowa/Kościół Św. Barbary | 10:41 | 11:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 17:06 | 18:06 |
Węglowa/Urząd Skarbowy | 10:42 | 11:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 17:07 | 18:07 |
Silesia | 10:43 | 11:43 | 13:43 | 14:43 | 15:43 | 17:08 | 18:08 |