Cieszyn: Darmowe kursy autobusów 1 lipca

By on 29/06/2017 in Wydarzenia

Z okazji imprezy plenerowej i koncertu „Lato z Radiem”, które odbędzie się 1 lipca – władze Cieszyna zapraszają do skorzystania z darmowego przejazdu autobusami miejskimi o pojemności do 75 miejsc na Stadion Miejski oraz z powrotem. Szczegółowy rozkład darmowych autobusów poniżej.

Podczas koncertu wyszehradzkiego na Stadionie Miejskim przy al. J. Łyska 21 w Cieszynie gwiazdami będą polscy wykonawcy: Arka Noego, Halina Młynkowa i Urszula. Na scenie pojawią się również zagraniczni wykonawcy: Anna & The Barbies z Węgier oraz Nocadeń ze Słowacji.


LINIA 1 | Morcinka – ks. Tomanka – al. Łyska

NAZWA PRZYSTANKU      GODZINY ODJAZDÓW
Morcinka l 15:00 15:30 16:00 16:30
Morcinka II 15:01 15:31 16:01 16:31
Kossak-Szatkowskiej 15:03 15:33 16:03 16:33
Cieszyn Hallera Sklep 15:04 15:34 16:04 16:34
ks. Tomanka 15:06 15:36 16:06 16:36
Cieszyn Puńcowska 15:07 15:37 16:07 16:37
Cieszyn Wyższa Brama 15:09 15:39 16:09 16:39
Cieszyn Plac Wolności 15:10 15:40 16:10 16:40
Cieszyn Aleja Łyska 15:12 15:42 16:12 16:42
Cieszyn Aleja Łyska Basen 15:13 15:43 16:13 16:43
Cieszyn Błogocice 15:15 15:45 16:15 16:45

 

LINIA 2 | Stawowa – os. Bobrek – Szymanowskiego – os. Piastowskie – al. Łyska

NAZWA PRZYSTANKU      GODZINY ODJAZDÓW
Cieszyn Stawowa 15:00 15:10 16:00 16:10
Bobrek Wschód 15:03 15:13 16:03 16:13
Barteczka 15:04 15:14 16:04 16:14
Kościuszki 15:06 15:16 16:06 16:16
Kajzara 15:07 15:17 16:07 16:17
Cieszyn Przepilińskiego Sklep 15:09 15:19 16:09 16:19
Cieszyn Szymanowskiego 15:11 15:21 16:11 16:21
Bucewicza Hotel 15:13 15:23 16:13 16:23
Cieszyn Hażlaska l 15:14 15:24 16:14 16:24
Cieszyn Hażlaska – Jabłonna 15:15 15:25 16:15 16:25
Pastwiska Motel 15:16 15:26 16:16 16:26
Cieszyn Węgielna 15:17 15:27 16:17 16:27
Cieszyn Katowicka 15:19 15:29 16:19 16:29
Cieszyn Liburnia Starostwo 15:21 15:31 16:21 16:31
Cieszyn Liburnia 15:22 15:32 16:22 16:32
Cieszyn Michejdy 15:24 15:34 16:24 16:34
Cieszyn Kochanowskiego 15:26 15:36 16:26 16:36
Cieszyn Plac Wolności 15:27 15:37 16:27 16:37
Cieszyn Aleja Łyska 15:29 15:39 16:29 16:39
Cieszyn Aleja Łyska Basen 15:30 15:40 16:30 16:40
Cieszyn Błogocice 15:32 15:42 16:32 16:42

Po skończonej imprezie ok. godz. 23.10 na uczestników będą czekać 2 autobusy, które odwiozą ich na trasie: al. Łyska – ks. Tomanka – Morcinka. O tej samej godzinie odjadą również 2 autobusy na trasie al. Łyska – os. Piastowskie – Szymanowskiego – os. Bobrek – Stawowa.

Autobusy po przejechaniu trasy wrócą po ostatnich uczestników.

Zdjęcia do zobaczenia tutaj.

Top