Bielsko-Biała: Objazdy w związku z zamknięciem ul. Stojałowskiego [linie: 2, 22, 26, 27, 35, 35L, 35S, 37, N2] [SCHEMAT]

Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej informuje, że z uwagi na zamknięcie dla ruchu ul. Stojałowskiego na odcinku od ul. Dmowskiego do ul. Wzgórze od dnia 19 czerwca 2017 r. do odwołania autobusy niżej wymienionych linii komunikacyjnych będą kursować według poniższych tras objazdowych:

Linia nr 2 w obu kierunkach będzie kursowała ulicami: PCK, 1-go Maja, Partyzantów z wjazdem kieszeniowym w ul. Sempołowskiej i ul. Dmowskiego. Dla obu kierunków obowiązywać będzie przystanek Dmowskiego Urząd Miejski kierunek Mikuszowice. Autobusy nie będą obsługiwały przystanku Dmowskiego Urząd Miejski kierunek centrum.

Linie nr 22, 26, 27, 35 w obu kierunkach będą kursowały ulicami: Dmowskiego, Sempołowskiej, 1-go Maja, Partyzantów.

Linia nr 37 będzie kursowała w obu kierunkach ulicami: PCK, 1-go Maja z wjazdem kieszeniowym w ul. Sempołowskiej i ul. Dmowskiego. Dla obu kierunków obowiązywać będzie przystanek
Dmowskiego Urząd Miejski kierunek Mikuszowice. Autobusy nie będą obsługiwały przystanku Dmowskiego Urząd Miejski kierunek centrum. Pominięty zostanie w obu kierunkach przystanek Plac Żwirki i Wigury.

Linia nr N2 kursem z przystanku Długa Zajezdnia MZK o godz. 23.50 w dni robocze oraz o godz. 23.40 w soboty, niedziele i święta autobusy będą kursowały ulicami: Dmowskiego, Sempołowskiej, 1-go Maja, Partyzantów. Kursem z przystanku Długa Zajezdnia MZK o godz. 2.40 w dni robocze i soboty oraz o godz. 3.40 w niedziele i święta autobusy będą kursowały ulicami:
PCK, 1-go Maja, Partyzantów z wjazdem kieszeniowym w ul. Sempołowskiej i ul. Dmowskiego. Obowiązywać będzie przystanek Dmowskiego Urząd Miejski kierunek Mikuszowice. Autobusy nie będą obsługiwały przystanku Dmowskiego Urząd Miejski kierunek centrum.

W związku z wydłużonym czasem przejazdu autobusy nie będą zatrzymywały się na przystankach na trasach objazdowych.

Dmowskiego_2017_05_19

Fotorelacja z objazdu:


Stojałowskiego

Polecane posty